Jaké služby nabízíme?

Díky vlastnostem síťového řešení TopNET a GNSS přijímačům použitým v síti TopNET jsme schopni pokrýt všechny současné požadavky soukromých firem a státních organizací požadujících korekce pro zpřesnění GNSS měření.

 

RTK a síťové korekce

Pro zákazníky vyžadující vysokou přesnost v určení polohy a výšky nabízíme síťové korekce RTK umožňující určení polohy na centimetrové úrovni. K dispozici jsou RTK a VRS korekce ve formátu RTCM 2.3 a RTCM 3.0. Nabízíme tarif roční, měsíční a tarif volný s platbou za čas připojení ke zdroji korekcí. Naši zákazníci nyní mohou využívat výhod síťových služeb s korekcemi pro systémy GPS & GLONASS.

Více informací o těchto tarifech získáte v sekci RTK síťové tarify.

 

Diferenciální GNSS korekce

Od zahájení provozu sítě TopNET v roce 2008 nabízíme našim zákazníkům unikátní duální systém (GPS & GLONASS) diferenciálních GNSS korekcí, pro zákazníky využívající tuto službu pro široký rozsah mapovacích aktivit, zvláště pak pro sběr dat pro GIS aplikace.

Více informací o těchto tarifech získáte v sekci DGNSS tarify.

 

Měřená GNSS data ve výměnném formátu RINEX

Pro potřeby statických měření je možné využít stažení měřených dat ve formátu RINEX pro oba navigační systémy GPS a GLONASS. Data jsou dostupná ze všech permanentních stanic sítě v intervalu 1, 5, 15, 30 a 60 vteřin.

Pro vstup do databáze měřených dat klikněte zde.