Dříve než se zaregistrujete

Pokud jste zjistili, že pro Vaše profesionální aktivity potřebujete zdroj RTK nebo DGNSS korekcí pro zpřesnění polohy při určování souřadnic geodetickými a GIS GNSS přijímači nebo při řízení zemních strojů ve stavebnictví nebo zemědělských strojů, seznamte se s postupem, jak se zaregistrovat k odběru korekčních dat. Ujasněte si jaký typ korekčních dat chcete využívat a jaký tarif bude pro Vás nejvýhodnější. Potřebné informace o typech korekcí získáte ve volbě Služby. Cenové informace pak ve volbě Předplatné. Pokud si nejste zcela jisti, jaký typ korekcí potřebujete, zavolejte nebo pošlete e-mail na kontaktní číslo nebo e-mailovou adresu viz volba Kontakt

Registrace

Pokud jste si vybrali typ korekcí a tarif, přečtěte si pečlivě Dohodu o využívání sítě TopNET. Pokud souhlasíte s Dohodou o využívání, zvolte volbu Registrace. Zde je nutné vyplnit všechny požadované informace. Vložená data budou využita hlavně pro fakturační a statistické účely. Vložená e-mailová adresa a heslo budou následně použity jako identifikátory při odesílání vaší objednávky ve volbě Předplatné a pro přístup na interface pro stahování Rinex dat.

Objednávka služeb

Jakmile obdržíte potvrzení Vaší registrace, je možné objednat požadovanou službu. Nejdříve se přihlaste vložením e-mailové adresy a hesla. Zakliknutím si vyberte požadovaný tarif.

V případě měsíčního tarifu budou po kliknutí na volbu zobrazeny dva kalendáře pro výběr začátku a konce předplatného.

Začátek platnosti předplatného se vždy řídí datem aktivace a ne datem odeslání objednávky. Aktivace služby proběhne vždy o půlnoci po potvrzení správnosti objednávky příslušným pracovníkem obchodního oddělení GB-geodezie.

Jelikož objednací a aktivační systém neumožňuje objednat na jedno uživatelské jméno a heslo více služeb, je nutné při každé objednávce v rámci jedné registrace použit jiné uživatelské jméno a heslo. Toto uživatelské jméno a heslo pak musí být nastaveno ve vašem RTK programu.